GUNGSTOL, barnmodell, 1900-tal.

985549. GUNGSTOL, barnmodell, 1900-tal.

Bredd 50 cm, djup 90 cm, höjd 87 cm.

Färgbortfall, sprickor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 327