IVAR KAMKE. Man från Volendam, olja på duk, signerad och daterad.

98552. IVAR KAMKE. Man från Volendam, olja på duk, signerad och daterad.

53 x 45 cm
Proveniens: Fritzes konsthandel.

Obetydlig dukskada, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

53 x 45 cm

Antal besök: 3 604