STAN WYS. . Bronsskulptur.

STAN WYS. . Bronsskulptur.
985282. STAN WYS. . Bronsskulptur.

Kvinnokomposition. Signerad och numrerad 7/8, daterad 2017, höjd inklusive sockel 34 cm
Katalog medföljer.

Stan Wys (Född 1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

Katalog medföljer.

Stan Wys (Född 1949)

Antal besök: 699