LAMPA, art deco, Falkenbergs belysning, 1900-talets andra kvartal.

98502. LAMPA, art deco, Falkenbergs belysning, 1900-talets andra kvartal.

Mässing och läder. Stämplad FLB. Höjd 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 855