TAKLAMPA, glas, Orrefors, 1930-tal.

98498. TAKLAMPA, glas, Orrefors, 1930-tal.

Diameter ca 55 , höjd ca 70 cm
Stomme vitmetall, lösa blad, kupor.

Bruksslitage, 1 st hållare utbytt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 261