DUBBELSÄNG i furu + 2 st sängbord, Design Andersson, Malmö, 1960/70-tal.

98488. DUBBELSÄNG i furu + 2 st sängbord, Design Andersson, Malmö, 1960/70-tal.

Längd 202 cm
Bredd 192
Höjd 62 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 202 cm
Bredd 192
Höjd 62 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 038