Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
FÅTÖLJ MED FOTPALL, "Lamino", bok med fårskinnsklädsel, Yngve Ekström, Swedese.
984774. FÅTÖLJ MED FOTPALL, "Lamino", bok med fårskinnsklädsel, Yngve Ekström, Swedese.
Utvalt av våra föremålsexperter
Brännstämplad.
Smärre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Brännstämplad.
Smärre bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
1 404