Brännstämplad.

Smärre bruksslitage.

Brännstämplad.

Smärre bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 87 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

87 EUR
Danmark: Köpenhamn
136 EUR
Finland: Helsingfors
136 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
150 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
169 EUR
Tyskland: Berlin, Hamburg, Köln
171 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
190 EUR
Spanien: Dörrleverans - Barcelona
191 EUR
Tyskland: Frankfurt/Main
191 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
240 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
269 EUR
Spanien: Dörrleverans - Andalusien, Galicien och Mallorca
337 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
347 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Placering
Trappan
Föremålsnr
984772

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 467

Andra intressanta föremål