HYLLA, smidesjärn, 1900-tal.

HYLLA, smidesjärn, 1900-tal.
984642. HYLLA, smidesjärn, 1900-tal.

Trädgårdshylla, svart, med tre hyllplan.
Längd ca 80, bredd ca 42, höjd ca 182 cm.

Slitage, fläckar, smärre rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 037