GÖRAN OCH ANN WÄRFF. Vas. Kosta, Signerad. Klarglas med dekor i rosa/blåfärgat underfång.

98452. GÖRAN OCH ANN WÄRFF. Vas. Kosta, Signerad. Klarglas med dekor i rosa/blåfärgat underfång.

Höjd 19 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 cm.

Smärre repor.

Antal besök: 1 346