Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Glas
Övrigt
GÖRAN OCH ANN WÄRFF. Vas. Kosta, Signerad. Klarglas med dekor i rosa/blåfärgat underfång.
98452. GÖRAN OCH ANN WÄRFF. Vas. Kosta, Signerad. Klarglas med dekor i rosa/blåfärgat underfång.
Höjd 19 cm.
Smärre repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 19 cm.
Smärre repor.
Göteborgs Auktionsverk
1 346