SIXTEN HAAGE. Torrnål. "Cyklisterna". Signerad 1981 och numrerad 97/242.

98443. SIXTEN HAAGE. Torrnål. "Cyklisterna". Signerad 1981 och numrerad 97/242.

23,5 x 30 cm.

Sixten Haage (Född 1926)

Gör en kostnadsfri värdering!

23,5 x 30 cm.

Sixten Haage (Född 1926)

Antal besök: 2 331