PARTI PORSLIN OCH KERAMIK, Kina, 18/1900-tal.

984379. PARTI PORSLIN OCH KERAMIK, Kina, 18/1900-tal.

Mestadels figuriner. Höjd 8-23 cm.

Avslag, skador samt vissa figuriner limmade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 209