Corneils van Beverloo Corneille Nederländerna 1922-2010 "Women in the sky". Signerad och daterad Corneille 2004 samt numrerad 4/600. Aluminium, stål och trä. Silkscreen i åtta färger. H 20 cm.
Edition Michael Carlsson, Paris. Certifikat medföljer i originalask.