MATSALSGRUPP, engelsk stil, 1900.tal.

98431. MATSALSGRUPP, engelsk stil, 1900.tal.

Bestående av bord, 8 st stolar samt 2 st karmstolar.
Bordets mått; längd 158, bredd 115, höjd 77 cm. 5 st iläggsskivor 17-50 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 059