REDSKAP, ok för oxe, 1800-tal.

984079. REDSKAP, ok för oxe, 1800-tal.

Längd ca 140 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 140 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Antal besök: 2 085