BARSKÅP, England, 1900-tal.

BARSKÅP, England, 1900-tal.
983939. BARSKÅP, England, 1900-tal.

Invändiga glashyllor samt belysning. Bredd 76 cm, djup 37 cm, höjd 151 cm.

Kontakt till belysningen bak saknas, ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 622