TABURETT, PALL, 1950-tal.

TABURETT, PALL, 1950-tal.
98369. TABURETT, PALL, 1950-tal.

Taburett längd 70 x 23,5 cm, höjd 35 cm
Pall, höjd 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pall, höjd 45 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 244