SLAGBORD, 1800-tal.

98338. SLAGBORD, 1800-tal.

Bemålat med dekor av franska liljor. Längd ca 104 cm, bredd ca 57 cm, höjd ca 74 cm.

Maskstunget, renoverat, kompletterat samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
98338. SLAGBORD, 1800-tal.

Antal besök: 1 314