BORDSUR 1800-tal.

BORDSUR 1800-tal.
98316. BORDSUR 1800-tal.

Förgylld och bronserad:Dekor med flicka och fruktkorg. Längd 32, höjd 31 cm.

Bakre lock, pendel och nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
98316. BORDSUR 1800-tal.

Antal besök: 1 090