FRED ANDERSSON. SJÄLVPORTRÄTT.

983098. FRED ANDERSSON. SJÄLVPORTRÄTT.

Signerat och daterat -56, olja på duk 61x55 cm.
Proveniens: Arne Lindqvists samling konstnärssjälvporträtt.

Något färgbortfall och färgsläpp.

Fred Andersson (1921–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

Fred Andersson (1921–1989)

Antal besök: 1 156