MATTA 94 X 63, 1900-tal.

MATTA 94 X 63, 1900-tal.
983073. MATTA 94 X 63, 1900-tal.

röd/turkos/rosa
handknuten.

ena hörnet med reva, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

röd/turkos/rosa
handknuten.

Antal besök: 213