OKÄND KONSTNÄR. Porträtt av Ebba Eleonora von Gertten, kopiemålning dat 1934.

98293. OKÄND KONSTNÄR. Porträtt av Ebba Eleonora von Gertten, kopiemålning dat 1934.

Ca 72,5 x 60 cm.

Slitage, krackelyrer, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 72,5 x 60 cm.

Antal besök: 2 735