OKÄND KONSTNÄR. 2 st, Porträtt av Carl Johan Wrangel af Ludenhoff samt Christina Lovisa Oxenstierna af Korsholm och Wasa, olja på duk, osignerade. 1700-tal.

98291. OKÄND KONSTNÄR. 2 st, Porträtt av Carl Johan Wrangel af Ludenhoff samt Christina Lovisa Oxenstierna af Korsholm och Wasa, olja på duk, osignerade. 1700-tal.

Ca 81 x 66 respektive 83 x 68 cm.

Slitage, skador, retuscheringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 374