OKÄND KONSTNÄR. 2 st, Porträtt av Carl Johan Wrangel af Ludenhoff samt Christina Lovisa Oxenstierna af Korsholm och Wasa, olja på duk, osignerade. 1700-tal.
98291. OKÄND KONSTNÄR. 2 st, Porträtt av Carl Johan Wrangel af Ludenhoff samt Christina Lovisa Oxenstierna af Korsholm och Wasa, olja på duk, osignerade. 1700-tal.