BARSKÅP, jordglob, 1900-tal.

BARSKÅP, jordglob, 1900-tal.
982645. BARSKÅP, jordglob, 1900-tal.

Cirkamått, diameter 70cm, höjd 95cm.

Bruksslitage, märke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märke.

Auktionisten i Södertälje
Antal besök: 2 795