BOKHYLLA, 4 sektioner, Lundqvist, 1960-tal.

98251. BOKHYLLA, 4 sektioner, Lundqvist, 1960-tal.

Bokhylla," Lundqvist "4 st sektioner, betsad fur.
2 st sektioner, bredd 80 cm, 54 cm, 49 cm, Höjd 249.

Saknar bakstycke, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 8 306