BOK med ETSNING, Folke Gullby, Svenska budskap AB.

98208. BOK med ETSNING, Folke Gullby, Svenska budskap AB.

Etsning, "Champinjoner", sign och num. 41/100, 6x7 cm.
Med kassett.

Repor på kassetten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med kassett.

Repor på kassetten.

Antal besök: 1 150