MAPPAR, 3 st, bland annat, "Förslag till Riksdags- och Riksbankshus på Helgeandsholmen", af Hugo Zettervall 1890.

98203. MAPPAR, 3 st, bland annat, "Förslag till Riksdags- och Riksbankshus på Helgeandsholmen", af Hugo Zettervall 1890.

Mapp "Sveriges industiella etablissementer, totalt 16 bilder.
Mapp med tryckt dekor av blommor bakom glas, innehållande tryck samt fotografier.

Slitage, skador, fläckar, glas skadat. Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 955