GLASFÖREMÅL 4 st,Gullaskruf,1900-talets mitt.

981844. GLASFÖREMÅL 4 st,Gullaskruf,1900-talets mitt.

11 cm- 25 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 cm- 25 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 229