BREVPRESS, med skaft från stickert på kalkstensplatta.

98152. BREVPRESS, med skaft från stickert på kalkstensplatta.

Höjd ca 14 cm.

slitage, nagg platta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 14 cm.

slitage, nagg platta.

Antal besök: 771