BAJONETT, SS- Panzer Grenadier Regement 5 Thule, 1940-tal.

98149. BAJONETT, SS- Panzer Grenadier Regement 5 Thule, 1940-tal.

Bajonett med graverad dekor, Tyskland 1940-tal.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 17 652