ROLAND KEMPE SAMT MARGARETA GADD. Färglitografier, 2 st, signerade och numrerade.

98147. ROLAND KEMPE SAMT MARGARETA GADD. Färglitografier, 2 st, signerade och numrerade.

Bildmått 38 x 48 cm, samt 55 x 75 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 1 325