REMMARE, 12 st, glas, Målerås.

981329. REMMARE, 12 st, glas, Målerås.

Höjd ca 13-16,5 cm.

Bruksslitage. Nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 13-16,5 cm.

Antal besök: 301