Kalmar Auktionsverk
Övrigt
Övrigt
SKIVOR 78á,1900-tal.
981007. SKIVOR 78á,1900-tal.
981007. SKIVOR 78á,1900-tal.
ca 150 st.
ålders- och bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
981007. SKIVOR 78á,1900-tal.
ca 150 st.
ålders- och bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
219