GUSTAV ADOLF FAHLE. Olja på duk, Strömmingsfångst Gryt, Signerad och daterad 1957.

98067. GUSTAV ADOLF FAHLE. Olja på duk, Strömmingsfångst Gryt, Signerad och daterad 1957.

Strömmingsfångst Gryt Tyrudden, "Trålarens lastrum".
57 x 64 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

57 x 64 cm.

Antal besök: 1 306