VAS, orangefärgat glas, 1970-tal.
980625. VAS, orangefärgat glas, 1970-tal.
Höjd 31 cm, osignerad.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 31 cm, osignerad.
Bruksslitage.
251