BARNMATSTOL, trä, 1950-tal, retro.

980374. BARNMATSTOL, trä, 1950-tal, retro.

Höjd ca. 80 cm.
Går att fälla till gåstol och bord.

Kraftigt åldersslitage. Rostiga beslag, spricka i bordsstativet, kan lagas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 80 cm.

Antal besök: 4 255