GYCKLARKRUS, miniatyr, tidigt 1900-tal.

98002. GYCKLARKRUS, miniatyr, tidigt 1900-tal.

Höjd 9 cm.

Slitage på förgyllningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9 cm.

Slitage på förgyllningen.

Antal besök: 1 068