TAKLAMPOR med prismor 2 st. 1900-talets slut.

97995. TAKLAMPOR med prismor 2 st. 1900-talets slut.

En silverbronserad med klara glas, diameter 30 cm,samt en bronserad med glasstavar diameter 36 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 859