Auktionshuset Kolonn
Keramik & Porslin
Europeiskt
VAS, lergods, Anna-Lisa Thomson,"Paprika" Uppsala Ekeby, 1900-talets andra hälft.
97966. VAS, lergods, Anna-Lisa Thomson,"Paprika" Uppsala Ekeby, 1900-talets andra hälft.
Utvalt av våra föremålsexperter
Höjd ca 21,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 21,5 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
991