RING, MÖBIUS, Georg Jensen, Sterling Silver.

979623. RING, MÖBIUS, Georg Jensen, Sterling Silver.

Stämplad Georg Jensen, 925, S, 148
Ringstorlek ca 17,5 mm
Vikt 6,1 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek ca 17,5 mm
Vikt 6,1 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 3 743