Byråspegel. Valnöt. Sent 1800-tal. Höjd 60 cm.
Pelarbord. Valnöt. Sent 1800-tal. Längd 57, bredd 42, höjd 75 cm.
Titusstake. Mässing. Höjd 27 cm.
Bruksslitage.
Bruksslitage.