VASER, 4 st, bl.a. Riihimäen lasi.

978592. VASER, 4 st, bl.a. Riihimäen lasi.

Rödorange vas, Riihimäen Lasi, ca 12,5 cm hög
Grön vas, omärkt, ca 20 cm hög
Blå vas med puntelmärke i botten, ca ca 9 cm hög
Lila vas, omärkt, ca 13 cm.

Bruksskick. Några mindre repor på den lila vasen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lila vas, omärkt, ca 13 cm.

Antal besök: 578