ARMBANDSUR 18K,vikt 20,26 gram,Royal, 1900-tal.

978472. ARMBANDSUR 18K,vikt 20,26 gram,Royal, 1900-tal.

diameter 3,4 cm.

bruksslitage,krona saknas. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas. Glas med repor/skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

diameter 3,4 cm.

Antal besök: 1 293