VILJO MÄKINEN. Väggrelief, brons, monogramsignerad VM 62.

978361. VILJO MÄKINEN. Väggrelief, brons, monogramsignerad VM 62.

Pojke med segelbåt samt Åbo i bakgrunden, 50 x 31 cm.

sedvanligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

sedvanligt slitage.

Antal besök: 1 132