FRITZ BANGE. Olja på duk. Signerad.

97831. FRITZ BANGE. Olja på duk. Signerad.

Kustmotiv. 33 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kustmotiv. 33 x 40 cm.

Antal besök: 2 407