BESTICK, Gense "Viktor", 24 delar, mässingsdetaljer, plast samt rostfritt stål, 1970-tal.

978270. BESTICK, Gense "Viktor", 24 delar, mässingsdetaljer, plast samt rostfritt stål, 1970-tal.

Gense har endast uppgifter om modellens namn i sitt arkiv, ej formgivare.

6 st matgafflar, längd 19 cm
6 st matknivar längd 21,5 cm
6 st matskedar, längd 19 cm
6 st teskedar längd 13 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 st matgafflar, längd 19 cm
6 st matknivar längd 21,5 cm
6 st matskedar, längd 19 cm
6 st teskedar längd 13 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 2 044