LUFTGEVÄR, Diana, modell 22.

LUFTGEVÄR, Diana, modell 22.
978094. LUFTGEVÄR, Diana, modell 22.

Längd cirka 90 cm.

Bruksslitage, nötning, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd cirka 90 cm.

Antal besök: 2 888