ERNST PLANK ÅNGMASKIN, metall, 1900-tal.

978067. ERNST PLANK ÅNGMASKIN, metall, 1900-tal.

Höjd ca 28 cm.

Slitage, ej fullt genomgången. Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 28 cm.

Antal besök: 882