Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
GRÖTSKÅL, Tenn, Jönköping, 1800-tal, Adolph Fredrik Moberg.
97800. GRÖTSKÅL, Tenn, Jönköping, 1800-tal, Adolph Fredrik Moberg.
Höjd ca 14cm.
Bucklor förekommer.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 14cm.
Bucklor förekommer.
Gomér & Andersson Linköping
1 466