ULF TROTZIG. Komposition. Färgetsning. Signerad Trotzig. 64/100.

97791. ULF TROTZIG. Komposition. Färgetsning. Signerad Trotzig. 64/100.

65x49 cm.

Ulf Trotzig (1925–2013)

Gör en kostnadsfri värdering!

65x49 cm.

Ulf Trotzig (1925–2013)

Antal besök: 963